Møre og Romsdal

F-gass sertifiserte bedrifter - Møre og Romsdal

Tilbake

F-gass sertifiserte bedrifter etter fylke
Bedrift/sertifikat nr. Adresse Postnr. Sted Kontaktperson Tlf E-post Org.nr. Kat.
A.M.Vik AS/30587 6140 Syvde 6140 Syvde Runar Vik 91 84 11 55 runar.vik@comfort.as 977458412 ll
Agroterm Kulde og Varmeteknikk AS/31024 Ullaviklia 41 6230 Sykkylven Vidar Klakegg 91 79 58 03 vidar.klakegg@mimer.no 980585859 l
ALFA Miljø AS/30254 Breivikveien 59 6018 Ålesund Oddbjørn Myklebust 70 14 93 82 oddbmykl@online.no 896405802 l
Askild Røyseth Klimaservice/30117 Aglasgjerde 12 6040 Vigra Askild Røyseth 45 28 25 74 ar.klima@online.no 990299463 II
Averøy ventilasjonsteknikk AS/30906 Røsand industriområde 6 6530 Averøy Frank Rostad 95 08 26 98 frank@ventilasjonsteknikk.no 936311946 ll
Berge Kulde & Energi AS/30459 Breivikveien 41 6018 Ålesund Jørn Berge 92 24 78 80 bergeoco@online.no 995382814 l
Brastad-Elektro AS/31236 Pb 227 6390 Vestnes Arve Brastad 99 49 01 28 arve@brastad-elektro.no 917503788 ll
Bratseth AS/31531 Sunndalsvegen 16-18 6600 Sunndalsøra Inge Dyrkorn 90 59 63 72 inge.dyrkorn@braseth.as 998489520 I
Brovold VVS AS/31212 Vika 4 6490 Eide Christen Brovold 71 29 65 07 / 95 06 55 15 christenb@ibrovold.no 918588051 ll
Bøifot Elektro AS/31037 Rørgata 8 6517 Kristiansund Magne Halset 71 40 40 50 magne.halset@boifot.no 980379191 ll
Caverion Norge AS avd Kristiansund /30126 Rørgata 16 6517 Kristiansund Henning Haugland 91514177 henning.haugland@caverion.com 959069743 I
Caverion Norge AS avd Ålesund/Sunnmøre /30126 Lerstadveien 545 6018 Ålesund Øyvind Grimstad 99 12 28 53 oyvind.grimstad@caverion.com 959069743 I
Conawi AS/31697 Raknesvegen 60 6475 Midsund Per Arne Ulvestad 90 04 35 02 per@conawi.no 988039144 II
Cooltech Josef Benchi / 31577 Grøndebelgvegen 27B 6057 Ellingsøy Josef Benchi 48048686 post@cooltechnorge.no 922970939 l
Egset Ventilasjon AS/30698 Morkafura 6 6105 Volda Espen Egset 70 05 30 48 kontor@egset.no 979906420 ll
EL 24 Ensiko AS/31348 Postboks 224 6201 Stranda Odd Johan Østrem 96 20 24 24 ojo@el-24.no 914986303 ll
Elmo Teknikk AS/30646 Gammelseterlia 12 6421 Molde Thomas Tornes 48 88 60 80 thomas.tornes@elmo.no 983080316 l
EL-senteret Hareid AS/31415 Strandgata 89 6060 Hareid Stig Jarle Ulstein 90 20 40 61 stig@elsenteret.no 996324257 II
Energima Ålesund AS/31472 Breivika Industriveg 9 6018 Ålesund Roar Venås 92 49 54 40 rve@energima.no 993420468 I
Energisentrum AS/30146 PB 107 6263 Skodje Eddie Kalvatn 70 27 41 41 eddie@energisentrum.no 940712025 l
Energi-Spar AS/31581 Vestereim19 6270 Brattvåg Bjørn Sønderland 97 11 23 77 post@energi-spar.no 990384940 I
Engdal Kjøleservice v/Roger Engdal/31450 Fransvågen 11 6531 Averøy Roger Engdal 91 82 67 81 roger.engdal@outlook.com 971652101 I
Flataker VVS AS/30565 Torget 12 6440 Elnasvågen Olav Terje Flataker 71 26 60 30 post@flatakervvs.no 963443811 ll
Frionordica AS/30786 Holamyra 24 6445 Malmefjorden Jarle Nedal 71 20 68 03 jn@frionordica.no 962369804 l
Gi Elektro AS/30363 Hjellmyrnakken 28 6429 Molde Stig Gule 91 54 43 44 stig@gielektro.no 911577836 l
GK Inneklima AS avd Ålesund/30006 Breivika Industriveg 49 6018 Ålesund Edvin Jønland 70 17 64 50 edvin.jonland@gk.no 952391992 l
GK Inneklima AS Kristiansund Wilhelm Dalls vei 50 6511 Kristiansund Anne Sofie Holand 71 57 19 00 anne-sofie.holand@gk.no 952391992 l
GK Inneklima AS Molde/30006 Kometveien 7B 6419 Molde Frank Meese 71 19 13 30 frank.meese@gk.no 952391992 l
Gulla Servicetjenester/31503 Hjortåslia 16 6690 Aure Vidar Gulla 93 02 98 48 post@g-st.no 922883297 I
Hansen Kulde AS/30732 Lønset 6421 Molde Thomas Hansen 40 47 15 06 thomas@hansenkulde.no 996341232 l
Hareide AS/30120 Eliasgarden 13 6060 Hareid Ottar-Arne Hareide 99 40 75 80 oa.haredie@gmail.com 995665514 II
Havyard MMC AS/30545 Vigra Næringspark 6040 Vigra Kristian Vikse 81 57 00 02 kristian.vikse@havyard.com 979329903 l
HM Elektro AS/31374 O.A. Devoldvegen 2 6030 Langevåg John Olav Trones 70 19 83 00 firmapost@hmelektro.no 939389040 II
Holberg Elektro/30069 Østsideveien 1075 6570 Smøla Sivert Holberg 91 11 06 58 sivert@holbergelektro.no 984091400 I
Holten Montasje AS/31695 Kvernhushaugen 3 6409 Molde Svein Holten 90 73 60 21 post@holtenmontasje.no 926402161 II
Høybakk Varmepumpe Service/31511 Kyrkjevegen 396 6040 Vigra Helge Otto Høybakk 41 51 72 71 helgehoybakk@yahoo.no 923849491 II
Ielektro AS/30217 Plutovn. 5 6419 Molde Svein Holten 71 40 40 40 post@ielektro.no 980887995 l
IK WAAGE Varmeteknikk v/Ivar Kristian Waage/30208 Kapt. Bothners gt 14 6507 Kristiansund Ivar Kristian Waage 71 67 74 03 | 90 64 33 19 icwaage@online.no 981780019 ll
Inclu AS/31541 Tøssebrovegen 34 6260 Skodje Knut Roger Vågenes 91 82 68 52 service@inclu.no 924212195 I
Industri og Skipselektro AS/31440 Fiskarstrandvegen 130 6035 Fiskarstrand Geir Aamås 94 79 09 70 post@iselektro.no 926070612 I
IT Varmpepumper Ingmar A Tonning/31482 Skeivegen 69 6650 Surnadal Ingmar Tonning 95 72 18 19 ingmarat@gmail.com 915137229 II
Johansen V.V.S AS/30814 Skjelt-Iver bakken 1 6270 Brattvåg Rodgeir Viken 95 83 64 01 rodgeir.viken@johansen.no 996240770 ll
Johnsen Controls Norway AS/ 30050 Pb.954 Sentrum 6001 Ålesund Bjarne Oldeide 70 10 31 70 bjarne.oldeide@jci.com 940729092 l
Klima Energi og Ventilasjon AS/31009 Plutovegen 5 6419 Molde Tor Atle Sletvold 71 40 41 43 Tor.atle.sletvold@k-e-v.no 915109632 l
KuldePartner AS/31734 Rabbegjerdet 5B 6091 Fosnavåg Leif Jon Hansen 91 56 76 66 post@kuldepartner.no 963091435 I
Kvikk Storkjøkken AS avd. Kristiansund/30173 Fredericiaveien 16 6514 Kristiansund Olav Helge Furu 90 09 95 25/91 37 41 29 post@kvikkstorkjøkken.no 990825211 II
Kvikk Storkjøkken AS avd. Molde/30173 Birkelandvegen 3 6416 Molde Roger Woie 90 09 95 25/93 48 77 93 post@kvikkstorkjokken.no 990825211 ll
Kvikk Storkjøkken AS avd. Sunndal/30173 Kpt. Drejers gate 1 6600 Sunndalsøra Per Gunnar Eidsør 90 09 95 25 post@kvikkstorkjokken.no 990825211 I
Langset Rør AS/30664 Kårvåg 6530 Averøy Ola Langset 90 16 21 11 ola@langsetror.no 975980731 ll
Lunheim Elektro AS/31793 Gamle Romsdalsvegen 335 6300 Åndalsnes Ove Berild 93 86 03 97 ove@lunheimelektro.no 824927332 II
Løvoll Service /30419 Hardbakkane 55 6140 Syvde Ronny Andre Løvoll 99 12 43 01 ronny@hld.no 998692814 ll
MCP Electro AS/31637 Vikvegen 55 6393 Tomrefjord Lars Jørgen Uren 71 18 98 88 lars@mcpas.no 922146098 II
MIFO AS/31675 Verftsgata 8 6416 Molde Roy Skaanes 71 25 95 60 post@mifo.no;tilsyn@mifo.no 851450912 I
Mitie Norge AS/31211 postboks 1522 6025 Ålesund Stig Ove Bingset 90 54 82 45 stigove.bingset2@mitie.com 995437996 II
Morewood AS/31222 Sjølaupet 8 6460 Eidsvåg Stian Morewood 48 14 62 96 post@morewood-as.no 919419997 l
Multikulde Vest AS/30932 Brusdalsvegen 224 6011 Ålesund Peder Knutsen 92 03 03 12 peder.knutsen@mkvest.no 815804562 l
Møre Klima AS/31054 Steinsvegen 8 6260 Skodje Terje Giske 97 63 41 26 post@moreklima.no 917648794 ll
Nakken Kjøleservice AS/31643 Fjellgata 7 6300 Åndalsnes Arild Nakken post@nakken.org 984928904 I
Nilsen Kulde AS/31026 Blåskjellveien 6B 6507 Kristiansund N Robert Nilsen 90 99 97 82 robert@nilsenkulde.no 916134126 l
Nordstrand­-VVS AS/30976 Klippevegen 6050 Valderøya Mindor Nordstrand 97 05 75 90 mindor@nordstrandvvs.no 988194751 ll
Nordvest Installasjon AS/31702 Straumsnesvegen 419 6670 Øydegard Ole Kristian 41 38 98 06 post@novis.no 926627708 II
Nordvest Miljø AS/30250 Tverrveien 32 B 6020 Ålesund Per Jan Runde 90 75 29 83 perjan@nvm.no 984070640 l
Nordvest Varmepumper AS/31438 Kveldssolvegen 253 6057 Ellingsøy Sasho Petrov Stanoulov 90 14 54 40 post@nordvestvarmepumper.no 920443338 I
Oddgeir Otterlei/31500 Halsevegen 42 6293 Longva Oddgeir Otterlei 97 98 15 66 post@oddgeir-otterlei.no 969856190 II
OK Vedlikehold AS/30409 Baseveien 15 6531 Averøy Ove karlsen 40 00 15 17 post@okvas.no 988210595 l
OS Vedlikehold/31709 Gjørvahaugane 41 6216 Geiranger Kai Elling Os 97 50 40 85 kaielling@osvedlikehold.no 979522967 I
Plato AS/31105 Bakkedamsvegen 13 6230 Sykkylven Odd Arne Rønes 70 25 54 50 plato@plato.no 944594566 ll
PTG FrioNordica AS/30786 Holamyra 24 6445 Malmefjorden Liv Mona Arntzen 92 41 61 37 liv@ptr.no 962369804 I
Rørleggersentralen AS/31763 Dalvegen 2 6035 Fiskarstrand Åge Sjåstad 98 28 19 82 age.sjastad@comfort.no 971048557 I
Rørspesialist1 AS/31416 Miljøveien 19 6532 Averøy Endre Aglen 95 70 05 36 endre@rorspesialist1.no 994069144 II
Skodje Byggvare AS/30852 Fylling 6260 Skodje Bjørn Oksavik 91 15 99 69 bjorn@skodjebyggvare.no 981242947 ll
Spjelkavik Elektro AS/30258 Vasstrandvegen 71 6016 Ålesund Ole E. Sandvik 90 20 78 20 oes@seas.mr.no 980383946 ll
Støylen VP-Service /30998 Byggefeltet 2 6087 Kvamsøy John Støylen 41 51 70 21 john@s-vps.no 911966093 ll
Sund Elektro AS/31689 Utsidevegen 117 6475 Midsund 71 27 88 70 post@sund-elektro.no 987206640 II
Surnadal Varme og Sanitær AS/30511 Øraveien 10 6650 Surnadal Gunn Mari Moen 71 66 16 51 surnadal@comfort.no 984205341 ll
Svastuen Salg & Service/31534 Åheim 6146 Åheim Geir Ståle Svastuen 91 00 81 13 geir.sva69@gmail.com 914588707 II
System Electro AS/30282 Strandgata 26 6270 Brattvåg Lars I. Omenås 97 07 71 78 lom@sysel.no 993481866 ll
Sætre VVS & Industriservice /31071 Indrehovdeveg.131 6160 Hovdebygda Jan Andre Sætre 97 17 00 94 rorlegger1@gmail.com 992343974 ll
Teknotherm Marine AS avd. Ålesund/30272 Kalvøyvegen 20 6014 Ålesund Kjell Iver Smerkerud 69 19 09 00 kjell.smerkerud@teknotherm.no 996386805 l
Tempra AS/30253 Gamle Blindheims Veg 32 6012 Ålesund Roar Kjærstad 98 05 55 55 post@tempra.no 983718019 l
Termoservice AS/31261 Myrullvegen 6 6652 Surna Kjetil Bele 40 47 97 83 post@tese.no 920751245 I
Therma Industri AS/30401 Kalvøyvegen 20 6014 Ålesund Kristian Øye 91 71 93 69 kristian.oye@therma.no 991863796 l
Total Elektro AS/31404 Kaigata 11 6390 Vestnes Lars Jørgen Uren 71 18 98 88 firmapost@totalelektro.no 981281373 II
Urke Kjøleteknikk AS/31739 Lillehaugen 3 6230 Sykkylven Atle Michael Urke 92 61 97 65 atle.urke@gmail.com 925656232 I
Valderhaug Rørhandel AS/31219 Valderhaugvegen 385 6050 Valderøya Jan Tore Fylling 70 18 20 29 valderoy@comfort.as 917815593 ll
Varme og Kulde AS/30997 Gammelseterlia 12 6422 Molde Ivar Andreas Opdahl 41 50 95 93 iao@varmeogkulde.no 913074564 l
Vattøy AS/31076 Smårisevadet 19 6065 Ulsteinvik Eldri Kleiven Vattøy 97 11 42 41 vattoy@tussa.com 990002347 l
Vinjevoll Rør AS/31590 Industrivegen 14 6155 Ørsta Kjell Roger N. Lereng 70 04 75 20 post@vinjevollror.no 986514945 II
VP Service Kristiansund AS/31289 Rørgate 11 6417 Kristiansund Ole Storbukt 48 15 56 59 olestorb@online.no 996122468 II
VVS Teknikk Møre AS/30818 Pb. 8184, Spjelkavik 6022 Ålesund Sindre L. larsen 91 12 05 45 sindre@vvsteknikk.no 971157143 ll
VVS-Team AS/31047 Verftsgata 8 6416 Molde Jørund Jenset 71 21 53 90 jorund@vvsteam.no 950496215 ll
Waage Varmeteknikk AS/31676 Kongsveien 94 6524 Frei Haavard Waage 90 64 33 19 haavard@waage.as 925903825 II
Westad Storkjøkken AS/30421 Tornesvegen 241 6440 Elnesvågen Per Bjørnar Westad 93 41 01 35 per@westadstorkjokken.no 970900314 l
Øen Kuldeteknikk AS/30333 Ytrehornsvegen 58 6763 Hornindal Frank Øen 95 84 81 02 frank@kuldeteknikk.com 980838277 l
Øra Elektro AS/30205 Industriveien 45 A 6600 Sunndalsøra Sindre Mo 40 45 56 07 sindre.mo@ora-elektro.no 990689830 ll
Øyangen AS/30754 Aarsæthervegen 3 6006 Ålesund Sigfus Reynisson 93 87 44 73 sre@oyangen.no 995193868 l