Nordland

F-gass sertifiserte bedrifter - Nordland

Tilbake

F-gass sertifiserte bedrifter etter fylke
Bedrift/sertifikat nr. Adresse Postnr. Sted Kontaktperson Tlf E-post Org.nr. Kat.
A.J.S Invest & Consulting/30505 Dronningens Gate 52B 8006 Bodø Asbjørn J. Solli 97 08 48 24 varmepumper@asj-invest.com 991652345 ll
Aalmo Helgeland AS/31736 Storgata 45 8900 Brønnøysund Kim-Andre Melstein 48508749 kim@aalmo-helgeland.no 926744305 II
ABK-Qviller AS avd. Bodø / 30060 Storgata 8, 4. etg. 8006 Bodø Knut Soleng 75 40 36 31 ks@abkqviller.no 959651094 I
Alfred`s Elektroservice AS/30479 Olav V gate 98B 8004 Bodø Alfred Arntsen 97 53 20 30 post@alfreds.no 982072352 ll
Aqila AS/30752 Industriveien 1 8372 Gravdal Rune A. Hovdan 90 87 04 80 rah@aqila.no 937155085 ll
Arctic Cooling-Systems AS/31270 Lensegata 18 8656 Mosjøen Steffen Renè Skog 99 62 34 81 steffen.skog@ac-systems.no 920664156 l
Arnøy AS/31201 Kystveien 74 8920 Sømna Ole Oskar Arnøy 95 10 52 40 oleo@arnoy.as 916918119 ll
Ballangen Energi AS/31216 Bjørkåsveien 69 8540 Ballangen Wiggo Knutsen 76 92 60 00 wiggo@ballangen-energi.no 971592117 ll
Barerør AS/31099 Vågen 42 8063 Værøy Alf Sørheim 41 51 37 35 alf.sorheim@lofotkraft.net 911891530 ll
Barth AS/31144 Leira 6 8665 Mosjøen Oddvar Tangstad 95 78 06 36 mosjoen@varmefag.no 992772727 ll
Berg Elektronikkservice AS/30946 Vesterålsgt. 48 8400 Sortland Oddleif Berg 92 60 66 43 post@bergelektronikk.no 987288248 ll
Bindal Elektro AS/31557 Oldervikveien 4 7980 Terråk Geir Inge Pettersen 91 69 52 56 post@bindalelektro.no 997862198 II
BM Elektro AS/31370 Åsveien 1, postboks 501 8901 Brønnøysund Bernard Martinsen 90 83 60 63 bmelektro@bmelektro.no 982703115 II
Bogens Kjøleservice AS/30427 Dreyfushammaren 8012 Bodø Odd-Erik Nikolaisen 99 10 55 40 postmaster@bkservice.no 951705284 l
BR Servicepartner AS/30644 Idrettsgata 71 8570 Leknes Trond Olsen 76 08 21 21 dagligleder.ballstad@ofgu.com 979356528 ll
Bård Marthinussen/30218 Sørvåg 8290 Skutvik Bård Marthinussen 95 13 73 60 bard.marthinussen@8290skutvik.no 970375155 ll
Caverion Norge AS avd Bodø/30126 Notveien 17 8013 Bodø Steinar Johansen 75 55 11 00 steinar.johansen@caverion.com 959069743 I
Caverion Norge AS avd. Mosjøen /30126 Vefsnvegen 5 8656 Mosjøen Arnt Henrik ånes arnt.henrik.aanes@caverion.com 959069743 II
Celect AS/31295 Sachussletta 2 8907 Brønnøysund Bjørn Westerberg 91 13 02 01 bjorn.westerberg@celect.no 917393281 I
COOP Byggmix Sandnessjøen/30393 Radåsveien 1 8805 Sandnessjøen Geir Edvardsen 40 23 42 73 edvardsengeir@gmail.com 947458280 ll
Elektrikern Bodø AS/31711 Tegelverkveien 19 8006 Bodø Daniel Weisæth 75 58 41 70 daniel@elbodo.no 994263501 II
Elektro & Kjøleteknikk AS/30966 Silvalveien 3 8850 Herøy Jan Harry Edvardsen 97 97 32 79 elektro.kj@e-kas.no 977262135 l
Elektroreparatøren AS/30304 Torgata 1 8640 Hemnesberget Kjell Arne Fredriksen 95 20 79 01 fredriksen@elektroreparatoren.no 912682544 ll
Elman Brønnøysund AS/31787 Storgata 23 8900 Brønnøysund Johan Baustad 48 24 72 92 johan.baustad@elman.no 919774541 II
Forsland Kjøleservice/30710 Mølnhusmarka 1 8617 Dalsgrenda Arne Forsland 90 82 99 03 forslandkjoleservice@hotmail.com 876188392 l
Gimsøy Installasjon AS/31157 Statsveien 637 8314 Gimsøysand Frank Arne Nygård 48 01 19 81 post@giminst.no 980397955 ll
GK Inneklima AS avd. Bodø/30006 Burøyveien 12B 8012 Bodø Anders Johansen 75 55 12 00 anders.johansen@gk.no 952391992 l
GK Inneklima AS avd. Helgeland/30006 Søderlundmyra 14 8622 Mo i Rana Jan Olav Olsen 93 23 36 30 jan-olav.olsen@gk.no 952391992 l
GK Inneklima AS avd. Sortland/31760 Markveien 17 8402 Sortland Kaj Nordtvedt 95 16 49 09 kaj.nordtvedt@gk.no 952391992 I
Haaland AS/31585 Søderlundmyra 18 8622 Mo I Rana Tom Holthe 75 12 77 80 tom.holthe@haaland.no 971000244 I
Haaland Mosjøen AS/31677 Ytterøra 5 8656 Mosjøen Øyvind Helgå 94 81 35 62 oyvind.helga@haaland.no 925259349 II
Haaland Nord AS/31560 Påls vei 4a 8008 Bodø Niklas Rasmussen 97 67 52 96 niklas.rasmussen@haaland.no 916701993 I
Haaland Norluft AS/31394 Påls vei 4A 8008 Bodø Niklas Rasmussen 97 67 52 96 niklas.rasmussen@haaland.no 960490541 I
Hagen-Service/31337 Hesteskovegen 23 8445 Melbu Mario Hagen 90 99 56 87 mprincha@online.no 921628005 II
Haneseth Lofoten AS/31443 Stasveien 637 8314 Gimsøysand Frank Arne Nygård 48 01 19 81 frank.nygard@haneseth.no 820029402 II
Haneseth Narvik AS/31225 Fagernesveien 56 8514 Narvik Ernst Ove Fagerjord 76 95 55 50 narvik@haneseth.no 965823891 ll
Haug Montasje Bellevyveien 10 8014 Bodø Roy Vidar Haug 45 27 26 07 haug.montasje@yahoo.no 990204349 II
Hålogaland Varmeservice AS/31685 Markveien 23 8402 Sortland June Jakobsen 45 49 95 55 post@varmeservice.com 921588674 II
Indre Salten Termoteknikk AS/30359 Handverkeren 16 8250 Rognan Ben Remy Molid 91 80 41 55 benremy@istt.no 986435352 l
Johansen Rørservice AS/31706 Åsen Nord 1A 8920 Sømna Stian Johansen 92 35 54 40 post@johansen-rorservice.no 919922362 I
Johnsen Controls Norway AS/30050 Pb.259 8401 Sortland Vidar Mikalsen 76 11 19 40 vidar.mikalsen@jci.com 940729092 l
K. Haneseth AS/30573 Verkstedveien 1 8008 Bodø Stig Wiggo Jakobsen 40 08 47 02 swj@haneseth.no 912326098 ll
Killi Industri Supply AS/31187 Hammerveien 125 A 8626 Mo i Rana Thomas Killi 40 04 23 17 thomas.killi@killiindustrisupply.no 915076327 l
Kjøleservice Helgeland AS avd Brønnøysund/30134 Salhussletta 5 8907 Brønnøysund Kim Ånonli 46 85 98 24 kimaa@kh-as.no 986391258 l
Kjøleservice Helgeland AS avd. Mo i Rana/30134 Mellomvika 49 8622 Mo i Rana Asbjørn Løvdahl 75 80 41 00 mo@kh-as.no 986391258 l
Kjøleservice Helgeland AS avd. Sandnessjøen/30134 Søvikveien 61 8804 Sandnessjøen Per Gunnar Knapstad 92 07 15 45 pgk@kh-as.no 986391258 l
Klima & Miljø AS/30355 Olav V gate 96 8008 Bodø Svein Tore Johansen 93 48 80 00 post@klima-miljo.no;stj@klima-miljo.no 997185986 I
Kulde24 AS/30303 Myrbergvegen 4a 8406 Sortland Erwin Jacobsen 41 62 91 70 erwin@kulde24.no 999557341 l
Lofoten Elektro AS/31720 Industriveien 7 8300 Svolvær Frank Hope 76 06 66 30 frank@lofotenelektro.no 925191086 II
Lofoten Kjøleservice AS/30736 Øyaveien 71 8373 Ballstad Vegard Jakobsen 90 69 46 09 norma@lofoten-ks.no 918282386 l
Lofoten Varmepumper AS/31743 Moskenesveien 842 8392 Sørvågen Bjørn Eirik Larsen 41 79 28 65 lofotenvarmepumper@gmail.com 925179787 II
Mathisen Drift AS/31391 Havnegata 9 8805 Sandnessjøen Tor Roger Hanssen 95 07 25 28 installasjon@madrift.no 931334980 II
Mellingen Service AS/31278 Kirkegata 14 8516 Narvik Stian Mellingen 99 48 66 74 stian@mellingenservice.no 920402992 ll
Mellingen Service/30624 Moveien 12 8520 Ankenes Stian Mellingen 99 48 66 74 stian-mellingen19@hotmail.com 913748778 ll
Melva-Melbu Varmepumper AS/30405 Vikaveien 15 A 8445 Melbu Hans-Olaf Sørensen 41 30 66 22 post@melbuvarmepumper.no 912091686 ll
Meløy Elektro AS/31436 Kystveien 4 8150 Ørnes Roger Stormo 75 72 02 00/97 08 60 47 roger.stormo@meloyelekto.no 980233510 II
Mosjøen kulde og klimaservice AS/30196 Lensegata 12 8656 Mosjøen Ann-Helen Baastrand 75 11 30 90 post@mkk.ac 876035502 l
Multikulde AS/30096 Sigrid Undsetsvei 4 8021 Bodø Mikael Andersen 75 52 88 22 mikael@multikulde.no 979843445 I
Multiservice Fauske AS/31375 Kirkeveien 15 8207 Fauske Tomme Alstad 95 18 89 69 tommy@multiservice-fauske.no 959209413 II
Narvik Varmepumper Ofoten AS/31527 Ankenesveien 179 8520 Ankenes Jan Inge Morkemo 47 97 88 57 post@narvikpumper.no 918124446 II
Nett og Elektronikkservice/30604 Øvermarka 15 8802 Sandnessjøen Svein Øhlen 97 68 51 90 svein.ohlen@gmail.com 984675933 ll
Nilsson AS/30243 Jernbaneveien 85 8006 Bodø Roald Sjåvik 75 50 37 50 firmapost@nilsson.no 983494226 ll
Nilsson Haras AS/30365 Pb 355 8401 Sortland Jørn Arve Røe 41 44 96 42 jorn@nilssonharas.no 919546646 ll
NKV AS/30770 c/o KNSI AS Ankenesvn. 111A 8520 Ankenes Hans K. Olsen 40 03 00 10 post@nkv-as.no 994797077 ll
Nord Norsk Termorens AS/30194 Åsgata 4 8800 Sandnessjøen Harry Bakken 97 03 47 89 harrybakk@gmail.com 980930912 l
Nord Varmepumpeservice AS/31360 Vikaveien 38A 8622 Mo i Rana Cato Johansen 90 13 90 11 cato@antenneteknikk.no 920411371 II
Nordsalten VVS AS/30435 Solheim 8289 Våg Ståle Pettersen 75 77 78 06 stale@nordsalten-vvs.no 953346176 ll
Norsk Klima AS/30491 Postboks 355 8301 Svolvær Espen Jacobsen 91 77 72 10 ej@norsk-klima.no 996872785 l
Odd-Harry Mathisen AS/31215 Sortlandsveien 277 8430 Myre Odd Harry Mathisen 91 14 66 62 oddharry@vkbb.no 918781269 ll
OVP-Ofoten Varmepumper AS/30810 Lomveien 82 8516 Narvik Marius Sørensen 47 39 25 42 post@ofotenvarmepumper.no 914573467 ll
Polar.cool Hermansen/31701 Ankenesveien 162 8520 Ankenes Hugo André Hermansen 90 80 13 35 hugo@polar.cool 918614761 I
Proff Kulde AS/30399 Ørnvikveien 6 8300 Svolvær Mathias Ingebrigtsen 47 96 35 36 post@proffkulde.no 999324622 l
Proffteknikk AS/30186 Skjerstadfjordveien 25 8214 Fauske Tommy Pedersen 91 77 13 17 tommy@proffteknikk.no 995589524 l
PTG Helgeland AS/30134 Brugata 11 8656 Mosjøen Liv Mona Arntzen 92 41 61 37 liv@ptg.no 986391258 l
PTG Multi Kulde AS/30096 Jordbruksveien 46 8008 Bodø Liv Mona Arntzen 92 41 61 37 liv@ptg.no 979843445 I
Rana Kulde AS/30233 Hammerveien 11 8626 Mo i Rana Ole-Martin Lynghei 94 98 52 61 ole-martin@ranakulde.no 996756610 l
Rørpro AS/31418 Petter Dass gate 3 8656 Mosjøen Pål M. Olsrud 41 24 46 66 post@rorpro.no 917533814 II
Sinus Mosjøen AS/30942 Leira 5 8665 Mosjøen Thomas Jakobsen 95 18 66 42 thomas.jakobsen@sinus247.no 996301559 ll
Sitec AS/30227 Lundeveien 6 pb299 8301 Svolvær Svein Sivertsen 91 59 06 78 sitec@lofotkraft.net 980478564 l
Sortland Elektro AS/30862 Skolegata 3A 8400 Sortland Tom Knutsen 76 11 28 03 post@sktv.no 933247031 ll
Spar Energi AS / 31616 Furuhaugen 6 8050 Tverlandet Karl Neverdal 90 10 23 44 spare-kw@online.no 923813322 II
Stian Olaussen Sørarnøy Service/31434 Hestøysundet 3 8135 Sørarnøy Stian Olaussen 95 72 64 41 stian_78@hotmail.com 994110500 II
Svartisen VVS AS/30437 Hamnbogveien 16 8178 Halsa Stig Einar Mork 92 49 84 23 post@svartisenvvs.no 912319334 ll
Svendsen Kjøleservice / 31466 Søvikmoveien 15 8800 Sandnessjøen Kurt Svendsen 41 54 00 02 svendkjo@online.no 917235783 I
Sørvågen Rør/31550 Moskenesveien 284 8392 Sørvågen Bjørn Eirik Larsen 41 79 28 65 sorv.vvs@gmail.com 977285364 II
Team Verksted Nord AS avd. Bjerka/31712 Strandgata 12 8643 Bjerka Kenny Christiansen 95 23 38 82 kenny.christiansen@teamverksted.no 976891783 I
Telemix AS/31051 Mellomvika 13 8622 Mo i Rana John-Einar Jacobsen 75 12 26 00 telemix@telemix.no 941921280 ll
Truck og Maskin AS/31251 Ørbradden 1 8663 Mosjøen Hallvard Båtstrand 90 86 93 90 hallvard.batstrand@truckogmaskin.no 987699507 I
Varme & Kulde Service AS/31194 Konvallveien 8 8906 Brønnøysund Alf Hartvigsen 91 19 69 09 bm@regnskapssentret.no 974536528 I
Vesterålen Kulde AS/30361 Sigerfjordveien 333 8406 Sortland Oddvar Sommerseth 91 58 53 96 oddvar.sommerseth@hotmail.com 913124243 l
Vesterålen Sentralverksted AS/31016 Eidsfjordveien 387 8415 Sortland Stig E Steffenhaugen 97 72 77 88 vsv@live.no 883866312 ll
Vesterålen Varmepumper AS/30593 Bitterstadveien 199 8450 Stokmarknes Gøran Jensen 95 91 77 37 goran@vvpas.no 893509992 ll
Wist Last og Buss A/S avd Mo i Rana/31780 Myra 6 8610 Mo i Rana Kenny Christiansen 95 23 38 82 kenny.christiansen@wistlastbuss.no 958315120 I
Øksnes Elektro AS/30890 Storgata 49 8430 Myre Jim Stian Karlsen 76 13 33 84 jimstian@iakness.no 950912367 ll
Øyvind Østeig AS/30690 Postboks 6 8378 Stamsund Øyvind Østeig 98 99 69 05 oyvind@kuldeogvarmemester.no 889182482 l
Åse Servicesenter AS avd verksted/31382 Åse 8484 Risøyhamn Odd S. Nilsen 76 14 72 61 eines.servicesenter@online.no 853005622 II