Oslo

F-gass sertifiserte bedrifter - Oslo

Tilbake

F-gass sertifiserte bedrifter etter fylke
Bedrift/sertifikat nr. Adresse Postnr. Sted Kontaktperson Tlf E-post Org.nr. Kat.
A+ Varmepumper AS/31429 Ullagerveien 9A 0585 Oslo Ragnar Johansen 24 02 22 23 post@apvp.no 915026397 II
ABK-Qviller AS avd Oslo /30060 PB. 64 Vollebekk 516 Oslo Sonja J. Betele 97 53 70 35 sjb@abkqviller.no 959651094 l
AC VARMEPUMPER AS/30183 Lundliveien 11 0584 Oslo Jon Marius Myhre 92 63 09 02 marius@acvarme.no 990861048 l
AF Energi og Miljøteknikk AS/30077 Innspurten 15 0663 Oslo Tommy Knutsen 95 19 00 86 tommy.knutsen@afgruppen.no 983480535 I
Aggreko Norway AS/31074 Tevlingveien 15 1081 Oslo Arezki Chetouane 81 00 03 33 arezki.chetouane@aggreko.no 923545921 l
Aktiv Kjøling AS/30161 Postboks 96 905 Oslo Christer Jonas Bergvang-Nilsen 93 48 78 17 christer@akv.no 991434585 l
Ateam Inneklimaservice AS/31043 Tvetenveien 164 671 Oslo Siw Eikil 23 12 67 00 siw@ateam.no 982175577 l
Automatikk Montasje AS/31123 Norderhovsgt. 37 0654 Oslo Jan Magnus Aarum 93 84 89 07 magnus@automatikkmontasje.no 933144178 l
Bravida Norge AS/30300 Pb. 313 Økern 511 Oslo Johan M. Varmedal 92 82 94 54 johan.varmedal@bravida.no 987582561 l
Bryn Byggklima AS avd. Oslo /30131 Tvetenveien 157 0671 Oslo Roger Halvorsen 93 64 94 96 roger.halvorsen@brynbk.no 984005288 I
BWW Bolig (BWW Bjørn Hartvig Watterud)/31501 Gamlehagen 23 1151 Oslo Bjørn Watterud 97 03 28 31 bjorn@bww.no 916360053 II
CA-NOR Kjøleindustri AS/30267 Stanseveien 13 975 Oslo Sander Jacobsen 24 17 70 05 sander@ca-nor.no 946519995 l
Carrier Refrigeration Norway AS avd. Oslo /30189 Nils Hansensvei 10C 0667 Oslo Dag Klemmetsen 23 37 58 40 / 97 10 63 48 dag.klemmetsen@carrier.com 981495977 l
Caverion Norge AS avd. Oslo /30126 Ole Deviks vei 10 0666 Oslo Roald Vabo 90 50 22 45 roald.vabo@caverion.no 959069743 l
Chiller Norge AS/31565 Brobekkveien 106A 0582 Oslo Tore Gjevik 22 07 29 40 tore.gjevik@chillernorge.no 996282635 I
Chiller Oslo AS/30101 Brobekkvn. 106 A 0582 Oslo Tore Gjevik 22 07 29 40 tore@oslokulde.no 946143413 I
Comfort Storo AS/31714 Grefsenveien 56 0487 Oslo Vria Naseri 23 40 10 40 vria.naseri@comfort.no 985470871 I
Coolteam AS/30198 Prof. Birkelandsvei 2 1081 Oslo Robert Skoglund 22 90 19 00 post@coolteam.no 988373354 l
Daikin Airconditioning Norway AS/ 30166 Østensjøveien 39/41 0667 Oslo Fredrik Engh 90 92 66 09 engh.f@daikin.no 837530792 I
Elektropluss AS, avd. Oslo Gullbringvegen 10 3800 Mette Hvilen 35 06 10 00 post@elektropluss.no 880856642 ll
Elite Kulde AS/31397 Kristoffer Robinsvei 13 0978 Oslo Daniel Fredriksen 97 17 68 48 daniel@elitekulde.no 922551308 I
ENERGIMA AS/30188 Fornebuveien 50 1366 Lysaker Odd Magne Westerheim 90 82 59 45 odd.magne@energima.no 985896925 l
Eno Service AS/31539 Konventveien 12C 0377 Oslo Marius Petersen 40 88 90 99 post@enoservice.no 924453575 II
Envieco AS/31783 Brobekkveien 100 0582 Oslo Morten Kind 92 03 54 41 morten@envieco.no 924602007 I
EPTEC Energi AS avd. Oslo/30123 Brobekkveien 115 0582 Oslo Tommy Dykas 23 24 46 60/97 06 64 23 eptec@eptec.no;tommy@eptec.no 957492258 I
Euromiljø Inneklima AS/30053 Slimeveien 2B 1277 Oslo Mikkel Hatland 22 76 37 83 mikkel.hatland@heltopplagt.no 965048960 II
Expert Partner AS/31659 Brobekkveien 26 0598 Oslo Burim Pllana 93 96 46 56 ep-as@outlook.com 925603139 I
Extra Servicepartner AS avd. Oslo/31594 Micheletveien 61 1053 Oslo Steffen Kupka 97 32 50 15 steffen.kupka@extrap.no 985269653 I
Foodtech Interiør og storkjøkken AS/31274 Sven Oftedalsvei 10 0950 Oslo Ronny Henning 98 08 00 88 erik@foodtech.no 910806858 l
Fossum & Kristiansen AS/31292 Strømsveien 346 1081 Oslo Joachim Voie 48 99 1881 joachim@fossum.as 947429922 II
Friganor AS/30166 Grenseveien 65 663 Oslo Fredrik Engh 23 24 59 50 fredrik.engh@friganor.no 837530792 l
GK Inneklima AS avd. Oslo/30006 Ryenstubben 10-12 0679 Oslo Kaj Nordtvedt 95 16 49 09 kaj.nordtvedt@gk.no 952391992 l
GK Inneklima AS Vest /30006 Ryenstubben 12 275 Oslo Sverre Knudsen 97 78 36 88 sverre.knudsen@gk.no 952391992 l
GK Inneklima AS/30006 PB.70, Bryn 611 Oslo John B. Hansen 93 23 35 62 John.b.hansen@GK.no 952391992 I
Global Kulde & Storkjøkken/31640 Kristoffer Robins vei 78 0978 Oslo Dzhan Yozel 41 30 79 23 post@globalkulde.no 922096821 I
Gulbrandsen & Olimb AS/31281 Tvetenveien 164 0671 Oslo Jan Olimb 41 03 00 90 jan@g-o.no 879296242 ll
Guldbrandsen & Olimb AS/31281 Tvetenveien 164 0671 Oslo Jan Olimb 41 03 00 90 jan@g-o.no 879296242 ll
Gupex AS/31126 Innspurten 9 0663 Oslo Kristoffer Øgaard 93 09 88 86 ko@gupex.com 943705879 l
Hamstad AS avd Oslo/30325 Professor Birkelandsvei 26B 1081 Oslo Kim Hansen 94 25 16 70 kim.hansen@hamstad.no 936164226 I
Ing. SD Baastad AS/30323 Oluf Onsums vei 9 680 Oslo Anders Christiansen 90 04 43 02 post@baastad.no 836946162 l
Ing.FA. Theodor Qviller AS/31087 Pb 1, Manglerud 612 Oslo Karl Westring 93 23 35 63 karl.westring@qviller.no 926846043 l
Isdalen AS/30397 Hovfaret 17 A 275 Oslo Adrian J. Bates 22 73 08 77 adrian@isdalen.no 855724472 l
Johnsen Controls Norway AS/30050 Pb.2932 Tøyen 608 Oslo Jarle Holstad 23 03 52 30 jarle.holstad@jci.com 940729092 l
Jonas Rør AS/31298 Steinspranget 52 1156 Oslo Thore Jonassen 90 75 55 45/98 20 98 17 jras@online.no 959187002 II
Kind Energi AS/30744 Hans Nielsen Hauges gate 50 481 Oslo Morten Kind 92 03 54 41 post@kindenergi.no 998899850 ll
Kjøleassistanse AS/30230 Fornebuveien 48 1366 Lysaker Glend S. Bakke 90 97 55 55 glend@kj-assistanse.no 987280212 l
Klimakjøling AS/31710 Turbinveien 17 0195 Oslo Thomas Birkelund Evensen 48 17 59 97 thomas@klimakjøling.no 926591282 I
Klimakompetanse AS/30203 Ellingsrudveien 11 1089 Oslo Geir Ove Nyjordet 40 00 41 87 geir@klimakompetanse.no 997805011 l
Klimaservice Oslo AS/30968 Sandstuvveien 60A 1184 Oslo Steffan Syversen 98 99 33 02 steffan@klimas.no 915440622 l
Kulde & Klima AS/30083 Akershusstranda 23 150 Oslo Asbjørn Aursand 24 04 74 00 aoa@k-k.nu 991020691 I
Kulde- og Varme Partner AS/31384 Kåres Vei 20 1185 Oslo Bjørn Johnsen 92 24 75 70 varmepumper@hotmail.com 913333470 I
Kuli AS/31728 Gladvollveien 1B 1168 Oslo Tommy K. Nordvang 48 89 66 42 tommynordvang@hotmail.com 919445475 I
Luftkvalitet AS/31119 Tvetenveien 158 0671 Oslo Sondre Kareliussen 97 66 75 09 / 23 12 64 00 post@luftkvalitet.no 947022148 I
Mantena AS/30962 Jernbanetorget 1 0154 Oslo Roy Sannerhaugen 91 65 45 05 | 23 15 00 00 roy.vidar.sannerhaugen@mantena.org 984040849 l
MerElektro AS/31626 Strømsveien 344 1081 Oslo Roger Jensen 64 80 87 77 post@merelektro.no 917886172 II
Mester-Rør VVS AS/31537 Bedriftsveien 6 0590 Oslo John Iversen 22 64 52 54 post@mester-ror.no 996778894 II
Metos AS/31607 Rosenholmveien 4a 1252 Oslo Fredrik Grande Carstens 95 18 55 48 fredrik.carstens@metos.no 938454213 I
Moderne Kjøling AS/30012 Brobekkveien 90 0582 Oslo John Akre-Aas 22 08 78 00 post@renkulde.no 914335299 l
Nordisk Elektro & Varmepumper AS/31085 Frydenlundgata 6C 169 Oslo Ajub Mutalimov 99 86 48 24 asnevp@gmail.com 816948312 ll
Norelco AS/30529 Strømsveien 185 665 Oslo Cato Bråthen 22 72 15 72 firmapost@norelco.no 947630261 ll
Norrøna Storkjøkken Oslo AS/30140 Jerikoveien 10 C 1067 Oslo Espen Johansen 99 27 07 62 / 22 61 62 60 espenj@norrona.net 985265984 l
Norsk Scana AS/31574 Drammensveien 159 0277 Oslo Einar M. Moen 22 06 45 00 info@cania.no 879263662 I
Olaf Johansen/31451 Professor Birkelands vei 24c 1081 Oslo Bård Steen 99 02 22 97 bard@olafjohansen.no 944685987 I
Olav VVS & Bad Mateusz Pawel Soron/31309 Låveveien 50 0682 Oslo Mateusz Soron 46 53 51 16 olav.vvsbad@gmail.com 920614426 I
Oras AS/30343 Haslevangen 14 579 Oslo Christian Langer 40 64 97 91 christian.langer@oras.no 915068553 l
Oslo Kjøleteknikk AS/30830 Brobekkveien 80 C 0582 Oslo Kjell Magne Pauck 91 69 77 04 kmp@oslokjoleteknikk.no 815022882 l
Oslo Klima AS/31177 Vårveien 51 1182 Oslo Trond Augland 40 10 59 98 ta@ryenklima.no 918746986 l
Oslo Varmepumpe AS/31411 Gamle Enebakkvei 28 1188 Oslo Bård R. Engebretsen 90 18 19 32/22 28 04 50 post@oslovarmepumpe.no 988435228 II
Per Hasle Storkjøkkenservice / 31481 Skogvollveien 23 0580 Oslo Per Hasle 90 18 12 33 stork-se@online.no 974478595 I
Pingvin Klima AS/30087 Grensesvingen 9 661 Oslo Jim Johansen 22 65 04 15 Jim.johansen@pingvinklima.no 983060439 I
Plug-In Service AS/31045 Rødtvetkroken 7 965 Oslo Trond Skjønberg 99 37 55 63 post@supercool.as 916696612 l
Primulator AS/31548 Johan Scharffenbergsvei 95 0694 Oslo Johnny Ihlen 90 74 42 15 johnny.i@primulator 918375643 II
Proref AS/30070 Maria Dehlis vei 40 1083 Oslo Tommy Sonne Schatten 95 29 01 97 tommy@proref.no 862318862 I
Proterm AS/30127 Kabelgaten 37 A 580 Oslo Nicolas A. Wærenskjold 97 11 33 99 nicolas@proterm.no 997299175 I
RC Kjøleservice/30154 Sinsen Terrassen 14 574 Oslo Mauricio Rodriguez 45 79 85 57 rckjoleservice@live.com 998211743 l
Reftec AS avd. Oslo/30656 Nordåsveien 5 1251 Oslo Jon Bjarte Vethe 73 10 39 59 post@reftec.no 996926885 l
Relacom AS/30256 Alf Bjerckes vei 1 582 Oslo Willy Libak 2121 willy.libak@no.relacom.com 987210001 ll
Ringside Rørleggerbedrift AS/31419 Geitmyrsveien 52 b 0455 Oslo Kenneth Skogsrud 22 06 89 00 kenneth@ringside.no 915407692 I
S.P.T & Brothers Electro AS/31693 Vardeheimveien 2G 1088 Oslo Mahendrarajah 48 18 12 92 m-bala@online.no 898396452 I
SCHLØSSER MØLLER KULDE AS/30156 Pb. 65 Bryn 611 Oslo Knut Olav Brendøymoen 23 37 93 00 kob@smk.as 914492149 l
Selsius AS/30403 Eneboveien 20 980 Oslo Trond Skjønberg 99 37 55 63 ts@selsius.no 986688978 l
T. Myhrvold AS/30535 Frysjaveien 33 0884 Oslo Glenn Thapper 22 70 10 00 post@myhrvold.no 914451892 l
Therma Industri AS/30401 Ole Deviksvei 4 666 Oslo Pål Eklund 22 97 05 13 oslo@therma.no 991863796 l
Thermo Control AS/30296 Ryensvingen 11 0680 Oslo Jørn Five 23 16 95 00/90 63 62 18 five@tco.as 979439334 l
Transrep AS/ Haraldrudveien 22 0581 Oslo Kenneth Westberg 23 17 34 30 kenneth@transrep.no 984937482 I
Varme & Kuldeteknikk AS/31092 Østre Aker vei 101 596 Oslo Egil Bjørnsgaard 92 43 44 06 egil.bjornsgaard@hotmail.com 917748438 l
Varmepumpemesteren AS/31168 Maria Dehlis vei 43 1083 Oslo Arshad Munir 45 18 21 21 arshad@vpm.no 997168011 ll
Vatek Varme og Energiteknikk AS/31258 Kjellsåsveien 174 0884 Oslo Svein Born 22 15 02 33 post@vatek.no 968252453 ll
Ventistål AS/31048 Knud Bryns vei 5 581 Oslo Øystein Bø 91 70 30 30 oystein.bo@ventistal.no 876859122 l
Veolia Norge AS/30828 Hoffsveien 13 0212 Oslo Kurt Jørgensen 90 85 07 52 kurt.jorgensen@veolia.no 992420022 l
Vito Oslo AS/30718 Vårveien 51 1182 Oslo Glenn Sørensen 46 74 12 97 sorensen@vito-as.no 913068742 l
Østlanske Varmesenter AS/31505 Bjørnerudveien 12A 1266 Oslo Truls Wettergreen 22 66 65 90 post@ost-varme.no 997091361 II