Rogaland

F-gass sertifiserte bedrifter - Rogaland

Tilbake

F-gass sertifiserte bedrifter etter fylke
Bedrift/sertifikat nr. Adresse Postnr. Sted Kontaktperson Tlf E-post Org.nr. Kat.
A.I Varmepumper AS /30224 Stavangerveien 25 4313 Sandnes Atle Ims 90 40 19 30 atle.ims@hotmail.com 911705958 I
A.V.E. Systemer AS /30185 Jærvegen 67 4365 Nærbø Jon A. Haugvaldstad 90 13 15 90/ 09543 post@ave.no 997812905 I
ABK-Qviller AS avd. Stavanger / 30060 Vassbotnen 15 4313 Sandnes Pål Lundberg Thomassen 52 00 35 50 pt@abkqviller.no 959651094 I
AC Senteret AS /30102 Prestegardsmarka 4 4347 Lye Tore Ophuus 51 77 78 70 tore@acsenteret.no 985432414 I
ACSenteret Butikker AS/30195 Haugåsstubben 7A 4016 Stavanger Vegard Stueland 51 88 55 80 vegard@acsenteret.no 994256696 I
Agile Rig & Modules AS /30235 Moseidveien 17 4033 Stavanger Jarle Kommedal 93 07 26 95 jarle.kommedal@apply.no 974681315 I
Awiico AS /31462 Oddemyrvegen 72 4270 Åkrehamn Audun Wiik 45 86 97 78 audun@awiico.no 992688262 II
Badeva AS /31179 Sundvegen 26 4250 Kopervik Thomas Olsen 52 84 80 60 karmoya@badeva.no 990288593 II
Bravida Norge AS, avd. Stavanger /30300 Pb. 392 4067 Stavanger Øivind Voll 92 08 45 11 oivind.voll@bravida.no 987582561 I
Carrier Refrigeration Norway AS avd. Rogaland /30189 Strandbakken 1 4070 Randaberg Alf Nørgaard 90 26 57 34 alf.norgaard@carrier.no 981495977 I
Caverion Norge AS avd. Stavanger /30126 Vassbotnen 1 4313 Sandnes Hans Åge Nygård 99 21 24 44 age.nygard@caverion.com 959069743 I
Comfort Karmøy AS /31179 Sundvegen 26 4250 Kopervik Thomas Olsen 92 88 20 79 thomas.olsen@comfort.as 990288593 II
Covent AS /30920 Røyslandsvegen 36 4387 Bjerkrein Jan Ivar Martinsen 51 45 96 00 jimartinsen@covent.no 993099740 I
Ditt Miljø AS /31191 Pedersbakken 11 5541 Kolnes Geir Amundsen 98 68 57 44 geiramundsen@ditt-miljo.no 919439041 II
DNF AS /31082 Plogfabrikkveien 2 4353 Klepp stasjon Kristian Aleksander Sele 51 56 40 70 kristian.aleksander.sele@dnf.no 985547386 I
Dynamisk Energi AS /31679 Langgaten 38 4306 Sandnes Svein Andreas Torgersen 92 61 62 63 svein@dynergi.no 914868335 I
El-Experten AS /31483 Gamle Soknadalsvei 38 4372 Egersund Roy Olsen 97 78 46 66 roy.olsen@el-experten.no 982056497 II
EL-Service Egersund AS /31882 Sokndalsveien 25 4372 Egersund Bjarte Vik 90 25 50 33 post@els-egersund.no;bjarte@els-egersund.no 981105788 II
Energi & Miljø AS /30283 Bedriftsveien 14 4391 Sandnes Kjetil Thorsnæs 99 21 24 29 kjetil.thorsnas@emiljo.no 989829351 I
Energy Rent AS /31349 Orstadvegen 130 4353 Klepp Stasjon Joakim Herigstad 51 68 88 68 joakim@energyrent.no 993359661 I
Enkon Varmepumper Haugesund AS /31312 Haraldsgata 2 5528 Haugesund Ariel Fjeldheim 41 21 44 44 post@enkon.as 991596852 II
Finnesand Solvarme /31538 Finnesandveien 15 4156 Mosterøy Oddbjørn Finnesand 95 85 80 81 oddbj-fi@online.no 975928276 I
Finnøy Automatikkservice AS /31504 Lauvsnesvegen 164 4160 Finnøy Halvard Lauvsnes 93 02 13 71 post@f-a-s.no 919022809 I
FLOW Klima Sør-Vest AS /31807 Koppholen 6 4313 Sandnes Christian Stokkeland Pedersen 94 79 21 33 christian@flow-klima.no 926864947 I
Fraberg AS /31575 Torvmyrveien 26 4070 Randaberg frank Bergsagel 90 47 67 00 frank@fraberg.no 998278503 I
Gjesdal Blikk AS /31223 Industriveien 12 4330 Ålgård Oddbjørn Løvdahl 95 22 02 83 oddbjorn@gjesdalblikk.no 989430874 II
GK Inneklima AS avd Haugesund /30006 Noreveien 12 5542 Karmsund Norman Thune 52 84 59 00 norman.Thune@gk.no 952391992 I
GK Inneklima AS avd Stavanger /30006 Maskinveien 9 4033 Stavanger Svein Eri 99 20 46 91 svein.eri@gk.no 952391992 I
GMC HVAC AS /31320 Tangen 16 4072 Randaberg Eyvind Lyngra 46 68 23 80 el@gmc.no 921956592 I
Habi AS /31264 Fabrikkveien 3 4033 Stavanger Vidar Nornes 93 46 54 05 vidar@habi.no 967866210 I
Haga Installasjon AS /31280 Luramyrveien 75 4313 Sandnes Geir Helge Haga 40 64 87 78 post@hagainstallasjon.no 999544398 I
Hamstad avd Sandnes /30325 Orstadvegen 96 4353 Klepp Kurt Magne Urdal 91 85 82 79 kurt.magne.urdal@hamstad.no 936164226 I
Haugaland Kjøleservice AS /30275 Sjoargata 21 5580 Ølen Leiv H. Haugland 53 76 60 90 post@hks.no 877236242 I
Haugstad Sol AS /30730 Lagårdsvegen 12 4362 Vigrestad Arvid M. Haugstad 90 13 42 71 arma.hau@online.no 943196540 II
Hydro Aluminium Karmøy /31283 Ringavegen 40 4265 Håvik Leif Tore Larsen 48 09 58 68 leiftore.larsen@hydro.com 917537534 I
Ingeniørfirmaet Mitech AS /31293 Breiflåtveien 15 4017 Stavanger Odd-Harry Mikkelsen 90 18 03 00 mail@mitech.no 964609195 I
J.Bertelsen AS /31198 Amboltveien 3 4311 Hommersåk Jørgen Bertelsen 96 01 10 11 jorgen@bertelsen.cc 916998732 I
Jakobsen Energiservice AS /30575 Skjoldavegen 289 5533 Haugesund Jarl Espen Jakobsen 93 69 10 15 post@jeservice.no 998517478 II
Jæren Kulde AS /30726 Svanholmen 5 4313 Forus Kjell Inge Refsnes 47 46 23 17 kir@jkulde.no 313059867 I
Jæren Varmepumpe Øiumshaugen /31468 Storenubben 30 4344 Bryne Gunnar Øiumshaugen 92 06 75 30 jaerenvarmepumpe@gmail.com 987749697 II
Jørpeland Elektrosenter AS (Expert Jørpeland) /30569 Stålverksvegen 63 4100 Jørpeland Petter Frøiland 90 70 00 00 | 51 74 88 44 jorpeland@power.no 997963598 II
Karsten Moholt avd. Stavanger /31825 Moseidveien 17 4033 Stavanger Sturle Kvindesland 93 46 55 02 sturle.kvindesland@karsten-moholt.no 919594136 I
Klima og Energiteknikk AS /31239 Birkelandsvegen 14 4200 Sauda Frode Danielsen 45 09 66 66 frode@klimaogenergiteknikk.no 950086122 I
Klimacomfort AS /31332 Heiamyrå 16 A 4031 Stavanger Radoslaw Oskiera 46 55 54 95 radek@klimacomfort.no 918481192 I
Klimaservice AS /30220 Torneroseveien 8 4315 Sandnes Svein Eri 51 68 18 30 post@klimaservice.no 933956075 I
Kristiansen Motorsport Service AS /31911 Dykjelbakken 12 4032 Stavanger Øystein Kristiansen 92 11 82 95 kristiansen.motorsport@lyse.net 922347956 I
Kvaleberg AS /31056 Skvadronvegen 22 4050 Sola Kenneth Kvalberg 98 28 43 88 kvaleberg@kvalebergas.no 811840432 I
Kvassheim Elektriske Forretning AS /30483 Johan Feyers gate 9 4370 Egersund Kristian Kvassheim 51 49 14 33 kristian@kvassheims-el.no 913656628 II
L.S.Solland AS / 31627 Pedersgate 110 4014 Stavanger Tor Gunnar Jøssang 51 85 82 00 post@solland.no 918160922 I
Lie Ventilasjon AS /30944 Kvålveien 13 4323 Sandnes Rune Braut 48 15 30 74 rune@lieventilasjon.no 987884630 I
Lima Rør AS /31180 Opstadveien 2 4330 Ålgård Knut Lima 99 25 89 38 klima@limaror.no 981353633 II
LMK Energi AS /30201 Stongsvingen 15 4270 Åkrehamn Håvard Drivenes 52 84 20 17 post@lmkas.no 996784959 II
Maritime Engergy Service /31364 Røynebergsletta 29 4033 Stavanger Jone Wannberg 94 13 43 61 jw@mesas.no 919508833 I
Megaservice - Lars O. Hjorteland /30145 Nøtteskjellveien 14 4310 Hommersåk Lars Olav Hjorteland 92 26 81 00 lars@megaservice.no 996221822 II
Mitech AS /31432 Breiflåtveien 15 4017 Stavanger Odd-Harry Mikkelsen 90 08 03 00 mail@mitech.no 822077412 I
MK Systemer AS/31939 Varaheivegen 67 4054 TJELTA Terje Malmin 91152470 post@mksystemer.no 914250358 II
MMC First Process AS avd. Haugesund /31833 Årabrotsvegen 19C 5515 Haugesund Kristian Vikse 700 83 911/901 75 260 kristian.vikse@mmcfp.no 971826797 I
Modex AS /31254 Nordlysveien 2 4340 Bryne Vidar Salvesen 91 36 96 42 vsa@modexenergy.com 985566461 I
Morten Sundvor /31448 Kråfjellet 3 4364 Sirevåg Morten Sundvor 98 24 18 19 sundvor@lyse.net 920948693 II
Nord Rogaland Blikk Og Ventilasjon AS /31471 Skjoldavegen 134 5519 Haugesund Jan Eivind Aase 97 02 15 97 janeivind@nrbv.no 966878665 II
Norrøna Storkjøkken Haugesund AS /31296 Solvangvegen 46 5519 Haugesund Jan Kloving 52 70 04 50 haugesund@norrona.net 866137072 I
Norsk Klimasenter Butikkdrift AS /31342 Auglendsveien 14 4019 Stavanger Christopher Bisset-Nilsen 930 85 300 post@norskklimasenter.no 916162855 I
Norsk Klimaservice AS /31605 Husøyvegen 264 4262 Avaldsnes Rune Ådland 96 22 22 55 rune@norsk-klimaservice.no 816752922 II
Plug-In Service AS avd Stavanger /31933 Tangen 12 4072 Randaberg Pål Christensen 21 05 06 30 pal.christensen@plug-in-service.no 916696612 I
Reftech v/Kristian Gjertsen /31502 Lagårdsveien 8 4373 Egersund Kristian Kavsø Gjertsen 92 87 80 04 post@reftech.np 922627282 I
Reime Aircondition og Spa /31499 Hauglandsveien 204 4346 Bryne Kjartan Reime 98 22 08 60 kjartan@reimeas.no 919759119 II
RK-Tekniske AS /30197 Boganesveien 48 4020 Stavanger Knut Åge Ståland 51 81 29 00 knut.s@rk.no 991061193 I
Rogaland ELEKTRO AS /30200 Auglendsmyrå 5 4016 Stavanger Trond Randeberg 51 85 50 00 post@rogalandelektro.no 981513886 II
Rogaland Elektro Service AS /31405 Haugesundsgate 15 4014 Stavanger John Rasmussen 40 20 26 47 post@rogalandes.no 939521747 II
Rogaland Kulde AS /30169 Kvålveien 4 4323 Sandnes Torger Engelsen 97 09 28 12 torger@rogalandkulde.no 980783952 I
Rogaland Varmepumpe AS /31543 Lønnevegen 11 4365 Nærbø Runar Reime 40 17 17 61 runar@rogvas.no 912351742 II
Ryfylke Elektro AS /31497 Kyrkjegata 10 4200 Sauda Frode Pettersen 52 78 68 68 frode@ryfylke-elektro.no 987814136 II
Rørlegger Geir Sirnes AS /31182 Karmsundgata 58 5529 Haugesund Christian Sirnes 52 80 60 70 firmapost@geir-sirnes.no 981593707 II
Rørlegger Torgersen AS /31400 Strandgata 11 4307 Sandnes Bjørnar Aase 51 66 12 15 post@rorleggertorgersen.no 979373856 II
Rørleggerfirma Stølsvik AS /31813 Klebersteinveien 136 4027 Stavanger John Ivar Stølsvik 90 54 08 52 firmapost@stolsvikvvs.no 957854222 II
SES Elektro AS/31950 Skvadronvegen 27 4050 Sola Erlend Bø 48 01 10 56 erlend@ses-elektro.no 925834157 II
Sfp Klima AS /31046 Veslemøyveien 3C 4365 Nærbø Alf Stålesen 40 43 26 00 alf@sfp.no 996306623 I
Sig Halvorsen AS /31839 Bedriftsveien 14 4313 Sandnes Terje Netland 98 26 77 29 terje.netland@sig-halvorsen.no 976700376 I
Simex Klima & Kulde AS /31067 Godesetdalen 24 4064 Stavanger Christer Bellesen 93 46 54 03 post@simex.no 912603180 I
Sola Kjøleservice AS /31449 Vigdelsveien 298 4053 RÆGE Per Gunnar Ølberg 91 85 38 00 sola.kulde@lyse.net 919297840 I
SR Storkjøkken AS /30960 Lagerveien 12A 4033 Stavanger Ronny Rusdal 90 22 88 00 post@srstorkjokken.no 994581139 I
Stavanger Kulde AS /30481 Bedriftsveien 13 4313 Sandnes Johannes Frøland 42 29 05 74 johannes@stavangerkulde.no 995109417 I
Termo Senteret AS /31583 Fosseikeveien 12 4323 Sandnes Ove Lunde 51 64 44 44 / 92 69 95 15 ove@termosenteret.no 985768625 I
Therma Industri Stavanger AS /31114 Breimyra 10 4344 Bryne Roar Larsen 97 18 03 99 roger.larsen@therma.no 816978882 I
Thermo Control Sør-Vest AS /30475 Gamleveien 57 4018 Stavanger Kjetil Sande 91 54 37 83 Kjetil.sande@tco.as 913154428 I
TS Storkjøkken AS /30251 Auglendsmyrå 9 4016 Stavanger Rudi Årbø 94 82 14 77 rudi@tsstorkjokken.no 968811398 I
Varme & Kjøleservice AS /31235 Nedstrandsvegen 1293 5560 Nedstrand Kristian Ertenstein 90 55 34 20 kert@online.no 913587979 I
Varmepompå AS /31936 Aniksdalsvegen 293 4362 Vigrestad Espen Reime 45 13 38 53 espen@rogvas.no 924748370 II
Varmeservice AS /31133 Røyslandsdalen 91 4387 Bjerkreim Reidar Moi 47 25 00 13 post@varme-service.no 911609681 II
Wi Innovate AS /31515 Skadbergveien 116 4051 Sola Oddgeir Østhus 41 65 35 92 oddgeir@wi-innovate.no 918525688 II