Vestfold og Telemark

F-gass sertifiserte bedrifter - Vestfold og Telemark

Tilbake

F-gass sertifiserte bedrifter etter fylke
Bedrift/sertifikat nr. Adresse Postnr. Sted Kontaktperson Tlf E-post Org.nr. Kat.
A.M. Lassen AS/31152 Grensegaten 3 3060 Svelvik Sven Myhre 90 99 52 59 sven.myhre@lassen.no 933327515 ll
ABK-Qviller AS avd. Larvik / 30060 Ringdalskogen 8 37270 Larvik Morten W. Freyer 33 50 39 53 mwf@abkqviller.no 959651094 I
Alltemp AS/31727 Gamle bekkevei 5A 3077 Sande Ole Runar Pettersen 95 72 30 10 oruna@online.no 925786357 I
Arild Andersen Elektro AS/31770 Torsvang 3 3271 Larvik Tor Chr. Rismyr 90 04 49 70 torchristian@aaelektro.no 974413663 II
Arntsberg EL Reparasjoner /30748 Sagstuveien 19 3243 Kodal Roald T. Arntsberg 90 62 63 57 r-terar@online.no 970150609 ll
Aune Klima/31592 Røyskattvegen 53 3741 Skien Tommy Aune Kivle 97808912 tommy@auneklima.no 916739397 l
Austad Elektro AS/31410 Smedveien 1B 3750 Drangedal Kai Tore Austad 47 65 07 77 post@austadelektro.no 997003578 II
B.B. Elektroservice AS/31090 Århusvegen 83 3721 Skien Brede Jørgensen 35 52 80 00 post@bb-elektroservice.no 971145854 ll
Bacas AS/31331 Korniveien 1 3157 Barkåker Henrik Christensen 90 53 02 79 henrik@bacas.no 984912471 I
Bentzen Elektro AS/31804 Nedre vei 8, bygg 111 3183 Horten Fritz Bentzen 33 03 94 10 firmapost@bentzen-elektro.no 983370829 II
Bergans mekanikk AS/31221 Berganveien 84 3160 Stokke Ingar Bergan 91 68 34 65 post@varmep.no 891093802 ll
Bergland Teknisk Support/31773 Fyresdalvegen 104 3849 Vråliosen Dag Arild Bergland 95 88 04 86 d. bergland@hotmail.com 897287382 II
Bilfinger Industrial Services Norway AS/30696 Hydrovegen 55, Herøya Industripark 3936 Porsgrunn Heidi Bager 91 82 65 51 heidi.bager@bilfinger.com;post.is.no@bilfinger.com 988996564 l
Bjørkan og Sønn/31387 Lønneveien 19 3179 Åsgårdstrand Bjarne Bjørkan 90 01 00 46 firmapost@bjorkan.com 977257344 I
Bjørn Valle`s Ventilasjonsservice/30856 Åmotbakken 39 3911 Porsgrunn Bjørn Valle 90 86 28 05 bjovall@online.no 948907887 l
BL Klima /30924 Rønningen 9 3060 Svelvik Bjørn Larsen 41 22 34 65 b.larsen@blklima.no 990312575 ll
Bo Installasjon AS/30177 Stasjonsvegen 17 3810 Bø i Telemark Henning Gilde 91 83 27 99 henning.gilde@installasjon.as 984971109 I
Botne Teknikk AS/31143 Gurannveien 8 3089 Holmestrand Per Arne Becker 91 38 89 08 pab@botnetek.no 919063017 ll
Bravida Norge AS avd Telemark/Vestfold Nensetbakken 20 3736 Skien Kjetil Paulsen 90 04 64 96 kjetil.paulsen@bravida.no 987582561 II
Bravida Norge AS,avd. Sandefjord/30300 Skolmar 31 3232 Sandefjord Tommy Lundekvam 90 86 85 60 Tommy.Lundekvam@bravida.no 973139614 ll
Bryn Byggklima AS avd Vestfold /30131 Borgeskogen 37 3160 Stokke Einar Egtvedt 91 86 97 41 einar.egtvedt@brynbk.no 984005288 I
Brødrene Johnsen Elektroservice AS/31361 Rødmyrjordet 5 3735 Skien Atle Johnsen 93 87 66 50 atle@trikkeren.no 986973397 II
BØ Installasjon AS/30177 Stasjonsvegen 17 3830 Henning Gilde 35 06 03 50 post@installasjon.no 984971109 l
Bø Markiseindustri AS/31667 Sandavegen 19 3802 Bø i Telemark Steinar Moen 35 95 08 53 post@bomarkise.no 939115552 II
Carrier Refrigeration Norway AS avd. Vestfold /30189 Andebuveien 63 3170 Sem Jo Are Bjerk 32 77 95 70 / 48 04 90 74 joare.bjerk@carrier.com 981495977 I
Caverion Norge AS avd. Tønsberg /30126 Wirgenesvei 8a 3157 Baråker Kristian Røsok 99 28 44 66 kristian.rosok@caverion.com 959069743 I
CMC Varme AS/ 31554 Rønningveien 25 3153 Tolvsrød Marius Storefjell 48 03 26 15 post@cmcvarme.no 922230560 I
Cooltech Industriservice AS/31766 Lågendalsv. 2037 3282 Kvelde Bjørn Egil Haukås 92 20 18 90 bjorn@coolservice.no 927207699 l
D2X NO. AS / 31599 Olgar Dahls vei 2 3175 Ramnes Stig Frithjof Stribolt 99098877 fristri@online.no 993083321 ll
Dacom Aircon AS/31412 Kjørbekkdalen 12 3735 Skien Samir Daci 95 20 81 73 post@dacomaircom.no 996369153 II
Dantherm AS/30040 Løkkeåsveien 26 3138 Skallestad Ronny Mathisen 97 02 18 66 ronny.mathisen@dantherm.com 918348328 I
Drammen Kuldeteknikk AS/30172 Borgevein 25 3178 Våle Rune Rasmussen 90 01 98 85 rune@drammenkuldeteknikk.no 936986811 l
E.Christiansen AS/30922 Skolmar 26 3232 Sandefjord Ivar Christiansen 33 48 57 70 post@christiansen.no 963005253 l
Elektriker`n Sauherad AS/30515 Gran Dokkveien 4 3683 Notodden Jens Kristian Larsen 93 43 55 11 jens-kristian@elektrikeren.no 992886366 ll
Elektrisk Kulde/30082 Frølandvegen 287 3692 Sauland Magne Hagen 41 45 28 98 magnehagen@live.no 981695240 I
Elektropluss Telemark AS /30720 Gullbringvegen 10 3800 Hans Sauar 35 06 10 00 telemark@elektropluss.no 915453457 ll
Ener Produkt AS/31089 Vaskebergvegen 1 3800 Helge Folkestad 91 31 37 28 ener@ener.no 957721672 l
Energieffektive Systemer AS/31202 Løkeveien 289 B 3160 Stokke Morten Bergan 40 00 76 60 post@eesy.no 918814248 ll
Entek Sandefjord AS/30287 Peder Bogensgt. 8 3238 Sandefjord Jon Nicolaysen 90 05 84 81 jon@enteksfj.no 937092407 ll
Enwa Support AS/31755 Nordre Kullerød 9 3241 Sandefjord Per Magne Granly 95 76 69 25 per.magne.granly@enwa.com 992592451 I
Extra Servicepartner AS avd. Sande/31594 Orhusveien 9 3070 Sande Hugo Antonsen 41 66 11 12 hugo.antonsen@ektrasp.no 985269653 I
FeH Kjøleteknikk AS/30089 Kollenlia 10 3261 Larvik Finn-Egil Hansen 93 23 81 28 post@feh.no 980642526 I
Flatmo Inneklima Vestfold Telemark AS / 31618 Mælagata 58 3716 Skien Ole Johnny Skarseth 91371128 oj@flatmo-inneklima.no 825057552 ll
Folkestad KVV Service AS/31088 Vaskebergvn. 1 3800 Gunnar Kleppen 90 10 10 80 gunnar@folkestad.no 978670849 l
Frodes Montasje og vedlikehold AS/31507 Nybergbakken 2 3740 Skien Frode Skaanes 48 10 37 02 frode@skaanes.no 998083249 I
FT Klima /30445 Hemsgata 54 3242 Sandefjord Fredrik Thorbjørnsen 90 59 57 49 ftklima@outlook.com 913055381 l
Gas-Come Marine Motors /30294 Leif Weldings gt. 16 3181 Horten Gorm Lenes 92 68 18 67 gcmm@gcmm.no 988847569 l
GK Inneklima AS avd. Grenland/30006 Porsgrunnsveien 188 3735 Skien Sølve Nærum 35 56 05 60 solve.naerum@gk.no 952391992 l
GK Inneklima AS avd Grenland/30006 Porsgrunnsveien 188 3735 Skien Sølve Nærum 35 56 05 60 solve.naerum@gk.no 952391992 I
GK Inneklima AS Notodden/30006 Merdeveien 12B 3676 Notodden Bjørn Halvor Simones 35 02 58 50 bjorn-halvor.simones@gk.no 952391992 l
GK Inneklima AS Tønsberg/30006 Halfdan Wilhelmsen Alle 48 3105 Tønsberg Terje Steigedal 33 37 83 33 terje.steigedal@gk.no 952391992 l
Grabowski Klima Service/31491 Gulsetvegen 25 3718 Skien Dariusz Grabowski 46 58 64 67 grabklima@gmail.com 920889549 I
Grytnes Elektriske AS/31153 Bromsveien 9 3183 Horten Tom O. Langemyr 92 08 75 40 tom@grytnes.no 939896066 ll
GTM Service, Karlsen/30608 Bispeveien 437 3089 Holmestrand Geir Karlsen 92 46 05 09 geir@gtmservice.no 996407454 ll
Hannevold Riv & Rensk AS/31227 Hanevalsvevet 80 3277 Steinsholt Svein Hannevold 90 51 13 70 svein@hannevold.biz 897869012 l
Hivako AS/31318 Skoleveien 29 3222 Sandefjord Idar Harnes 45 47 13 23 hivakoas@gmail.com 921956428 II
Hivako DA/30737 Jegersborggate 16 3257 Larvik Helge Hoff 41 30 53 06 helge@hivako.no 993195073 ll
Hjartdal Service og Næringsbygg AS/31614 Øygardsjordet 15 3692 Sauland Morten Haugen 92 46 17 14 mohaug@hotmail.no 997914651 II
IAC Vescold AS/30178 Borgeskogen 15 3160 Stokke Jan- Kaare D. Røsok H. Eriksen 91 34 31 02 post@iac.no 877301702 l
Inst. Per Øverland AS/31234 Engerbakken 14 3946 Porsgrunn Jan Øverland 91 83 29 18 per-over@online.no 919811714 ll
Jarlsberg varmeteknikk AS/31524 Hvittingfossveien 153 3086 Holmestrand Jan Einar Bjørnes 90 60 76 07 jeb@javatek.no 984698666 II
Kind Energispar AS/30411 Gneisveien 12 B 3221 Sandefjord Eileen Johannessen 91 86 31 71 post@kindenergispar.no 990820058 ll
Kjeldal Elektro AS/31173 Skolegangen 1B 3961 Stathelle Espen Kjeldal 35 96 75 50 post@kjeldalelektro.no 989057871 ll
Klima & Renhold Service/31402 Wesselvegen 26 3740 Skien Patryk Baczynski 40 64 91 99 klimarenholdservice@gmail.com 917541000 I
Klima Sandefjord AS/31525 Jernbanealleen 27 3210 Sandefjord Øystein Bergtun 90 60 74 86 obergtu@online.no 913539354 I
Klimaconsult AS/30381 Sandebuktveien 320 3077 Sande Bjørnar Hole 99 45 99 46 firmapost@klimaconsult.no 986471448 l
Klimafag AS/31150 Fossheimvegen 24 3656 Atrå Reidar Næset 99 03 35 06 post@klimafag.no 999668690 ll
Kragerø Elektriske AS/30236 Kirkegt.14 3770 Kragerø Conrad Salvesen 95 07 20 03 conrad@krageroelektriske.no 966284420 ll
Kragerø Energi Installasjon AS/30191 Bråteveien 7 3770 Kragerø Pål Nordskov 95 09 14 00 pn@kragero-energi.no 999239463 ll
Kulde og Varmesentral AS/31302 Øverliveien 1 3159 Melsomvik Jarl B. Råheim 95 74 48 10 jarl.raaheim@kulden.no 921297017 I
Kulde og Varmeteknikk AS/30155 Raveien 182 3242 Sandefjord Erling Mathisen 41 12 90 40 erling@k-kulde.no 983503071 l
Kviteseid Rørhandel AS/31032 Dalanvegen 33 3850 Kviteseid Bård Solberg 99 25 79 06 baard@kviteseidrorhandel.no 950101075 ll
Langved Blikkenslagerverksted AS/30612 Haugsjordet 3 B 3145 Tjøme Einar Solberg 95 91 78 70 post@langvedblikk.no 991868569 ll
Larsen VVS/31456 Kalliåsen 19 2380 Tjodalyng Frode Larsen 40 22 31 41 frode74@hotmail.com 989694766 II
Martin's Varmepumper Martin Gaspar/31113 Springvannsløkka 2 3090 Hof Martin Gaspar 96 73 54 82 hofvps@gmail.com 918125965 ll
Meinstad Montasjeservice/31757 Frøyas vei 1 3960 Stathelle Alexander Meinstad 47 66 81 61 m.montasjeservice@gmail.com 923253793 II
Multiluft AS/30353 Kongeveien 79 3188 Horten Torodd Hopen 33 02 00 80 post@multiluft.no 917786429 l
NLI Elekrosystemer AS/30160 Hydroveien 15 3933 Porsgrunn Espen Johansen 45 86 67 19 espen.johansen@nli.no 989042335 ll
Norild Vestfold AS/30367 Kaarbyvn. 15 3092 Sundbyfoss Arne K. Solberg 97 16 48 50 norild-v@online.no 982479711 l
Pelles Verksted AS/30993 Kilengata 15 3117 Tønsberg Gunnar W. Jensen 33 34 97 77 gunnar@pelle.no 965310746 l
Pema Miljøteknikk AS/31747 Døvleveien 45 3170 Sem Kjetil Petterson 33 30 99 00 pema@pema.no 968934449 I
PMH AS/31518 Hinderveien 1 3223 Sandefjord Kristoffer Hurlen 33 50 52 10 post@pmhas.no 919591374 I
Randeberg Varmepumpeservice & Montasje/30936 Anemoneveien 3 3185 Skoppum Alexander Normann Randeberg 91 51 21 81 post@servicevarmepumpe.no 996459721 ll
Re Varmeteknikk AS/30063 Industriveien 2A 3174 Revetal Øivind Tønnesen 33 39 50 13 oivind@revarmeteknikk.no 994876295 I
Rette Rør AS/31556 Munkelia 8 3724 Skien Jan Trygve Reppen 93 41 00 80 jan.trygve@retteror.no 920772404 I
Sande Varmepumper/31031 Fiskekroken 6 3070 Sande Kjell-Bendik Olsen 91 70 34 90 kjell-bendik@live.no 916469950 ll
Sandefjord Elektro AS/31246 Hegnasletta 9 3217 Sandefjord Kåre Karlsen 93 09 93 73 kaare@sandefjordelektro.no 977092418 ll
Seljord Varmepumpe AS/31321 Vekanvege 6C 3840 Seljord Leif Ivar Torp 35 05 08 70 post@seljordvarmepumpe.no 920467105 ll
Slettedal VVS AS/31204 Sundlandveien 6 3160 Stokke Johannes Hauptman 40 24 46 70 johannes@slettedalvvs.no 998467675 ll
Sommerfelt Elektro AS/31536 Nansetgata 89 3269 Larvik 99746379 33 18 30 15 roald@sommerfeltelektro.no 997476379 II
Stabil Varme Service AS/30147 Hydrovn. 1 3933 Porsgrunn Terje Styrvold 99 63 51 51 post@stabil-varme.no 998726530 ll
Storm-Kulde AS/30176 Ringsevja 11 3830 Ulefoss Cathrine Westheim 98 86 48 98 post@stormkulde.no 997414365 l
Strangko Tønsberg A/S/31427 Kjelleveien 30 3125 Tønsberg Roar Svendsen 33 31 76 54 post@strangkotonsberg.no 937508700 II
T.R.Fosse Service/31762 Tømmerlensa 34 3726 Skien Tom Roald Fosse 40 01 03 99 fosse.service@outlook.com 923718915 II
Teleklima AS/30525 Versvikvegen 11 3937 Porsgrunn Per Kylstad 41 67 63 85 per@teleklima.no 990330255 l
Telemark Energispar AS/31648 Gregorius Dagssonsgate 207 3712 Skien Kjell Høydal 95 12 08 29 kj-hoeyd@online.no 985225757 II
Telemark Kjøl og Klima AS/31508 Samholdvegen 82 3812 Akkerhaugen Kenneth Johnsen 99 28 88 26 kenneth@kjologklima.no 924468149 I
Telemark Klima AS/31700 Fjellvegen 16 3825 Lunde Jostein Vetland 92 96 53 24 post@telemark-klima.no 925822930 I
TLV Varmepumper AS/31653 Vadfossveien 5 3772 Kragerø Torgeir L. Vestergaard 45 63 86 13 torgeir@tlv.no 814878112 I
Total Klima AS/31469 Søndre Kullerød 4A 3241 Sandefjord Helge Gangsø 46 94 99 49 helge@totalklima.no 915194737 I
Trysil Varmepumpeteknikk AS/31729 Trysilvegen 8075 2430 Jordet Mats Nysæter 48 60 08 60 mats@trysilvt.no 921511078 II
Vamsti AS/31079 Vesterøyveien 8 3235 Sandefjord Magnus Hagtvedt 33 46 56 87 post@vamsti.no 942271689 l
Varme Consult AS/30700 Smiløkka 6B 3173 Vear Anders Mathisen 92120050 post@varmeconsult.no 817964982 I
Varme og Kjølesystemer AS/31117 Postboks 258 3101 Tønsberg Arne M. Enes 97 18 09 00 post@vksys.no 996947238 ll
Varmekonsulenten AS/31452 Smiløkka 6B 3173 Vear Anders Mathisen 92 21 00 50 post@varmekonsulenten.no 922195145 I
Veko AS/30059 Smidsrødveien 95 3120 Nøtterøy Egill Elvestad 91 73 72 06 egill@veko.no 985997349 I
Vestfold Kjøl & Frys AS/31513 Skåumlia 5A 3160 Stokke Lars Vidar Løfshus 47 67 42 97 lars.rorbemanning@gmail.com 918595333 I
Vestfold Varme og Kulde ANS/31688 Lågendalsveien 3037 3282 Kvelde Bjørn Egil Haukås 92 20 18 90 bjorn@coolservice.no 919562870 I
Vestfold Varmepumpeservice AS/30493 Smidsrødveien 129 3140 Nøtterøy Carl Basberg 45 64 00 07 vestfoldvps@gmail.com 913458982 l
Volt og Watt H.-P. Bardenhagen/31200 Lisabekken 4 3060 Svelvik H.-P. Bardenhagen 46 63 65 47 post@voltogwatt.no 918404406 ll
VVS Rørlegger`n Tønsberg AS/30832 Semsbyveien 84 3170 Sem Finn Espen Nergård 33 01 94 40 finnespen@vvs-rorleggern.no 979177224 l
VVS Senteret AS/31316 Bentsrudveien 1A 3083 Holmestrand Martin Nygaard 93 43 31 88 martin@vvssenteret.as 992013052 ll
Våle Vask og kjøleservice/31571 Dålånveien 4 3677 Notodden Henning Våle 92 04 32 80 h.vale@online.no 982006929 I
Westli Varmepumpeservice/31020 Jernbanegata 19 B 3660 Rjukan Anders Westli 45 46 56 08 anders140787@hotmail.com 916866402 ll