Oslo

F-gass sertifiserte bedrifter - Oslo

Tilbake

F-gass sertifiserte bedrifter etter fylke
Bedrift/sertifikat nr. Adresse Postnr. Sted Kontaktperson Tlf E-post Org.nr. Kat.
A+ Varmepumper AS /31429 Ullagerveien 9A 0585 Oslo Ragnar Johansen 24 02 22 23 post@apvp.no 915026397 II
ABK-Qviller AS avd Oslo /30060 PB. 64 Vollebekk 516 Oslo Sonja J. Betele 97 53 70 35 sjb@abkqviller.no 959651094 I
AC VARMEPUMPER AS /30183 Lundliveien 11 0584 Oslo Jon Marius Myhre 92 63 09 02 marius@acvarme.no 990861048 I
AF Energi AS /30077 Innspurten 15 0663 Oslo Tommy Knutsen 95 19 00 86 tommy.knutsen@afgruppen.no 983480535 I
Ateam Inneklimaservice AS /31043 Tvetenveien 164 0671 Oslo Rune Bjerke 23 12 67 00 rune@ateam.no 982175577 I
Automatikk Montasje AS /31123 Norderhovsgt. 37 0654 Oslo Jan Magnus Aarum 93 84 89 07 magnus@automatikkmontasje.no 933144178 I
Bravida Norge AS /30300 Pb. 313 Økern 511 Oslo Johan M. Varmedal 92 82 94 54 johan.varmedal@bravida.no 987582561 I
Bryn Byggklima AS avd. Oslo /30131 Tvetenveien 157 0671 Oslo Roger Halvorsen 93 64 94 96 roger.halvorsen@brynbk.no 984005288 I
CA-NOR Kjøleindustri AS /30267 Stanseveien 13 975 Oslo Sander Jacobsen 24 17 70 05 sander@ca-nor.no 946519995 I
Carrier Refrigeration Norway AS avd. Oslo /30189 Nils Hansensvei 10C 0667 Oslo Dag Klemmetsen 23 37 58 40 / 97 10 63 48 dag.klemmetsen@carrier.com 981495977 I
Caverion Norge AS avd. Oslo /30126 Ole Deviks vei 10 0666 Oslo Roald Vabo 90 50 22 45 roald.vabo@caverion.no 959069743 I
Chiller Norge AS /31565 Brobekkveien 106A 0582 Oslo Tore Gjevik 22 07 29 40 tore.gjevik@chillernorge.no 996282635 I
Comfort Storo AS /31714 Grefsenveien 56 0487 Oslo Vria Naseri 23 40 10 40 vria.naseri@comfort.no 985470871 I
Coolteam AS /30198 Prof. Birkelandsvei 2 1081 Oslo Robert Skoglund 22 90 19 00 post@coolteam.no 988373354 I
Daikin Airconditioning Norway AS / 30166 Østensjøveien 39/41 0667 Oslo Fredrik Engh 90 92 66 09 engh.f@daikin.no 837530792 I
Elite Kulde AS /31397 Kristoffer Robinsvei 13 0978 Oslo Daniel Fredriksen 97 17 68 48 daniel@elitekulde.no 922551308 I
Energihuset VVS AS /32 085 Hellerudveien 57A 0672 Oslo Konstantinos Dimou 45 15 24 30 post@energivvs.no 929098579 II
ENERGIMA AS /30188 Fornebuveien 50 1366 Lysaker Odd Magne Westerheim 90 82 59 45 odd.magne@energima.no 985896925 I
Eno Service AS /31539 Konventveien 12C 0377 Oslo Marius Petersen 40 88 90 99 post@enoservice.no 924453575 II
Envieco AS /31783 Brobekkveien 100 0582 Oslo Morten Kind 92 03 54 41 morten@envieco.no 924602007 I
EPTEC Energi AS avd. Oslo /30123 Brobekkveien 115 0582 Oslo Tommy Dykas 23 24 46 60/97 06 64 23 eptec@eptec.no;tommy@eptec.no 957492258 I
Euromiljø Inneklima AS /30053 Slimeveien 2B 1277 Oslo Steffen Molstad 22 76 37 83 post@heltopplagt.no 965048960 II
Expert Partner AS /31659 Brobekkveien 26 0598 Oslo Burim Pllana 93 96 46 56 ep-as@outlook.com 925603139 I
Extra Servicepartner AS avd. Oslo /31594 Micheletveien 61 1053 Oslo Steffen Kupka 97 32 50 15 steffen.kupka@extrap.no 985269653 I
Flexibel AS /32074 Bekkeveien 8D 0667 Oslo Joakim Berger 97 11 28 39 jakim@flexibel.no 921203942 II
Fossum & Kristiansen AS /31292 Strømsveien 346 1081 Oslo Joachim Voie 48 99 1881 joachim@fossum.as 947429922 II
Friganor AS /30166 Grenseveien 65 663 Oslo Fredrik Engh 23 24 59 50 fredrik.engh@friganor.no 837530792 I
GK Norge AS /32027 Halfdan Wilhelmsens vei / PB. 70 0679 / 0611 Oslo Kaj Nordtvedt 95 16 49 09 kaj.nordtvedt@gk.no 915892981 I
GK Norge AS, stor Oslo service /31937 Ryenstubben 12 0679 Oslo Kaj Nordtvedt 95164909 kaj.nordtvedt@gk.no 915892981 I
Global Kulde & Storkjøkken /31640 Kristoffer Robins vei 78 0978 Oslo Dzhan Yozel 41 30 79 23 post@globalkulde.no 922096821 I
Hamstad AS avd Oslo /30325 Professor Birkelandsvei 26B 1081 Oslo Kim Hansen 94 25 16 70 kim.hansen@hamstad.no 936164226 I
HVAC Service AS /31846 Niels Juels Gate 50A 0257 Oslo Kristoffer Øgaard 93 09 88 86 ko@hvacservice.no 927814994 I
IKT-Elektro AS /32192 Brobekkveien 114 0582 Oslo Tobias Johnsen 22 65 20 00 post@ikt-elektro.no 987218452 II
Ing. SD Baastad AS /30323 Oluf Onsums vei 9 680 Oslo Anders Christiansen 90 04 43 02 post@baastad.no 836946162 I
Isdalen AS /30397 Hovfaret 17 A 275 Oslo Adrian J. Bates 22 73 08 77 adrian@isdalen.no 855724472 I
Johnsen Controls Norway AS /30050 Pb.2932 Tøyen 608 Oslo Jarle Holstad 23 03 52 30 jarle.holstad@jci.com 940729092 I
Jonas Rør AS /31298 Steinspranget 52 1156 Oslo Thore Jonassen 90 75 55 45/98 20 98 17 jras@online.no 959187002 II
Kjøleassistanse AS /30230 Fornebuveien 48 1366 Lysaker Glend S. Bakke 90 97 55 55 glend@kj-assistanse.no 987280212 I
Klimakjøling AS /31710 Turbinveien 17 0195 Oslo Thomas Birkelund Evensen 48 17 59 97 thomas@klimakjøling.no 926591282 I
Klimakompetanse AS /30203 Ellingsrudveien 11 1089 Oslo Geir Ove Nyjordet 40 00 41 87 geir@klimakompetanse.no 997805011 I
Klimaservice Oslo AS /30968 Sandstuvveien 60A 1184 Oslo Steffan Syversen 98 99 33 02 steffan@klimas.no 915440622 I
Kulde & Klima AS /30083 Akershusstranda 23 150 Oslo Asbjørn Aursand 24 04 74 00 aoa@k-k.nu 991020691 I
Kulde- og Varme Partner AS /31384 Kåres Vei 20 1185 Oslo Bjørn Johnsen 92 24 75 70 varmepumper@hotmail.com 913333470 I
Kuli AS /31728 Gladvollveien 1B 1168 Oslo Tommy K. Nordvang 48 89 66 42 tommynordvang@hotmail.com 919445475 I
Luftkvalitet AS /31119 Tvetenveien 158 0671 Oslo Henning Friis 23 12 64 00 post@luftkvalitet.no 947022148 I
Mantena AS /30962 Jernbanetorget 1 0154 Oslo Roy Sannerhaugen 91 65 45 05 | 23 15 00 00 roy.vidar.sannerhaugen@mantena.org 984040849 I
MerElektro AS /31626 Strømsveien 344 1081 Oslo Roger Jensen 64 80 87 77 post@merelektro.no 917886172 II
Mester-Rør VVS AS /31537 Bedriftsveien 6 0590 Oslo John Iversen 22 64 52 54 post@mester-ror.no 996778894 II
Metos AS /31607 Rosenholmveien 4a 1252 Oslo Fredrik Grande Carstens 95 18 55 48 fredrik.carstens@metos.no 938454213 I
Moderne Kjøling AS /30012 Brobekkveien 90 0582 Oslo John Akre-Aas 22 08 78 00 post@renkulde.no 914335299 I
Montero Kjøleservice Esteban M. Bustamante /31905 Ustvedts vei 1A 0871 Oslo Esteban Montero Bustamante 90 24 63 78 monterokuldeservice@gmail.com 914570018 I
Nordstrand Varmepumper AS /31651 Gamlehagen 23 1151 Oslo Bjørn Watterud 97 10 25 35 bjorn@norvp.no 925145556 II
Nordvang AS /32057 Gladvollveien 1B 1168 Oslo Tommy K. Nordvang 48 89 66 42 tommynordvang@hotmail.com 929768957 I
Norelco AS /30529 Tvetenveien 158 0671 Oslo Cato Bråthen 92 88 34 91 cato@norelco.no 947630261 II
Norrøna Storkjøkken Oslo AS /30140 Jerikoveien 10 C 1067 Oslo Espen Johansen 99 27 07 62 / 22 61 62 60 espenj@norrona.net 985265984 I
Norsk Scana AS /31574 Drammensveien 159 0277 Oslo Einar M. Moen 22 06 45 00 info@cania.no 879263662 I
Olaf Johansen /31451 Professor Birkelands vei 24c 1081 Oslo Bård Steen 99 02 22 97 bard@olafjohansen.no 944685987 I
Olav VVS & Bad Mateusz Pawel Soron /31309 Låveveien 50 0682 Oslo Mateusz Soron 46 53 51 16 olav.vvsbad@gmail.com 920614426 I
Oslo Boligteknikk AS /32107 Bernt Knudsens vei 53c 1152 Oslo Henrik Petersen 98 08 99 10 hprorlegger@gmail.com 931021486 II
Oslo Kjøleteknikk AS /30830 Brobekkveien 80 C 0582 Oslo Kjell Magne Pauck 91 69 77 04 kmp@oslokjoleteknikk.no 815022882 I
Oslo Varmepumpe AS /31411 Gamle Enebakkvei 28 1188 Oslo Bård R. Engebretsen 90 18 19 32/22 28 04 50 post@oslovarmepumpe.no 988435228 II
Pecus Montasje AS /32116 Øvre Slottsgate 15B 0157 Oslo Ståle Tveiten 41 79 44 38 staale@pecus.no 930180297 II
Per Hasle Storkjøkkenservice / 31481 Skogvollveien 23 0580 Oslo Per Hasle 90 18 12 33 stork-se@online.no 974478595 I
Pingvin Klima AS /30087 Grensesvingen 9 661 Oslo Jim Johansen 22 65 04 15 Jim.johansen@pingvinklima.no 983060439 I
Primulator AS /31548 Johan Scharffenbergsvei 95 0694 Oslo Johnny Ihlen 90 74 42 15 johnny.i@primulator 918375643 II
ProRef AS /30070 Stallbakken 5 2005 Rælingen Simen Larsen 98 42 21 69 simen@proref.no 862318862 I
Proterm AS /30127 Kabelgaten 37 A 580 Oslo Nicolas A. Wærenskjold 97 11 33 99 nicolas@proterm.no 997299175 I
RC Kjøleservice /30154 Sinsen Terrassen 14 574 Oslo Mauricio Rodriguez 45 79 85 57 rckjoleservice@live.com 998211743 I
Reftec AS avd. Oslo /30656 Nordåsveien 5 1251 Oslo Jon Bjarte Vethe 73 10 39 59 post@reftec.no 996926885 I
Rett Elektro AS/ 32052 Ryensvingen 11 0680 Oslo Shkelzen Tatari 91 28 39 81 / 47 23 33 37 tatari@rettel.no / post@rettel.no 820292642 I
Ringside Rørleggerbedrift AS /31419 Geitmyrsveien 52 b 0455 Oslo Kenneth Skogsrud 22 06 89 00 kenneth@ringside.no 915407692 I
S.P.T & Brothers Electro AS /31693 Vardeheimveien 2G 1088 Oslo Mahendrarajah 48 18 12 92 m-bala@online.no 898396452 I
Seppanen Byggetjenester /32021 Gabels gate 3 0272 Oslo Nicholas Emil Alexander Seppanen 46 12 17 83 nicholasseppanen@gmail.com 926619780 I
Solinor Solskjerming AS /31943 Eikenga 15 0579 Oslo Cato Siljander 99 60 34 13 cato@vatergruppen.no 923449213 II
Storkjøkkenservice AS /31947 Hasleveien 28 0571 Oslo Amin Asskali 93978881 post2sksas.no 919145579 I
Supercool AS /31979 Rødtvetkroken 7 0956 Oslo Trond Skjønberg 99 37 55 63 ts@supercool.as 929482794 I
Swegon AS /32032 Stanseveien 28 0976 Oslo Stig E. Gunnarsrud 97 68 84 88 stigerik.gunnarsrud@swegon.no 933765806 I
T. Myhrvold AS /30535 Frysjaveien 33 0884 Oslo Glenn Thapper 22 70 10 00 post@myhrvold.no 914451892 I
Tallberg Elektro /32104 Stanseveien 4 0979 Oslo Patrick Memren Janson 22 79 66 40 patrick@tallberg.no 930850225 II
Team Termo AS /31886 Maria Dehlis vei 40 1083 Oslo Jonas Jonassen 93 40 83 19 jonas.jonassen@teamtermo.no 927829975 I
Therma Industri AS /30401 Ole Deviks vei 4 0666 Oslo Ståle Alvestad 22 97 05 13/48 86 91 05 oslo@therma.no; staale.alvestad@therma.no 991863796 I
Therma Kulde AS /31041 Strømsveien 346 1081 Oslo Ole Rake 92 12 10 30 ole@thermakulde.no 917216401 I
Thermo Control AS /30296 Ryensvingen 11 0680 Oslo Jørn Five 23 16 95 00/90 63 62 18 five@tco.as 979439334 I
Thorleif AAS Bilklima AS /31998 Brobekkveien 104 0582 Oslo Mohamedi Azagouagh 90 16 28 16 / 23 24 57 57 post@bilklima.no 974538318 I
Transrep AS /31731 Haraldrudveien 22 0581 Oslo Kenneth Westberg 23 17 34 30 kenneth@transrep.no 984937482 I
Varmepumpemesteren AS /31168 Maria Dehlis vei 43 1083 Oslo Arshad Munir 45 18 21 21 arshad@vpm.no 997168011 II
Veolia Norge AS /30828 Hoffsveien 13 0212 Oslo Kurt Jørgensen 90 85 07 52 kurt.jorgensen@veolia.no 992420022 I
Østlanske Varmesenter AS /31505 Bjørnerudveien 12A 1266 Oslo Truls Wettergreen 22 66 65 90 post@ost-varme.no 997091361 II